DIY lakovaný hrnček

Predstavte si situáciu, úplne bežnú zo života každej ženy a metalistu. Lakujete si nechty nad misou s horúcou vodou a zrazu vám do nej padne kvapka laku. A ako sa hovorí u nás v Šikovných labkách – ani kvapka laku nazmar a tak do misy pohotovo vložíte hrnček. A abstraktné umenie hodné 21 547€ je na svete.

Z tohoto návodu som odpadla a po prebratí som to musela hneď urobiť. Ak hľadáte tip na RÝCHLY, KRÁSNY a LACNÝ darček, tak tu ho máte! Tento hrnček zvládnete do 1 minúty a potrebujete kúpiť iba hrnček. Váš výtvor na dotyk ani necítiť, len vidieť :)

Dôraz dajte na výber laku – nemyslím len farbu, ale hlavne kvalitu. Ak vám lak nedrží dlho na nechtoch, ani na hrnčeku sa dlho neohreje. Použite teda drahší. Nebude ho na škodu a aj tak použijete maximálne tak 3 kvapky.

Potrebujete:

ingrediencie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Videopostup:

Tipy-triky Šikovných labiek:

  • Po naliatí laku konajte rýchlo. Lak rýchlo schne a nebudete to mať potom pekné.
  • Odporúčam naliať naozaj len kvapku-dve a poriadne ich premiešať, nech nezostanú v konzistencii kvapky. Ak mi rozumiete :) Ak použijete viac kvapiek, na hrnčeku sa zgrcnú a to nechcete.
  • Hrnček nechajte schnúť minimálne 3 hodiny (ja odporúčam celú noc, pre istotu).
  • Čím viac lakov použijete, tým to bude logicky farebnejšie
  • Hrnček nemôže ísť do umývačky riadu
  • Ak sa vám to na prvýkrát nepodarí, odlakujte svoj výtvor a skúste to nanovo :)

 

Teraz môžete obdarovať všetky kamarátky a predať svoj najkrajší kus do múzea. Labku na to!

0

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.